tescoscontopennyintersparglobusbaumaxalbert

Akční Albert

Akční leták Albert

EURO SHOPPER je značkou, pod kterou se může podepsat hned několik evropských obchodních řetězců. Jejich spoluprací vznikla značka zaměřující se na levný sortiment. Zákazníci nákupem produktu z řady EURO SHOPPER nemohou prohloupit, protože nabízí kvalitu za velice nízkou cenu.

Albert Quality se snaží zákazníkům zprostředkovat kvalitu srovnatelnou s kvalitou, kterou poskytují ostatní evropské i světové značky, přitom si však zachovávají nízkou cenu. Kvalitu podtrhává i to, jakým způsobem je zboží kontrolováno a jaká hygienická i další pravidla jsou při jeho výrobě i prodeji kontrolována a dodržována.

Albert Bio – stále více českých rodin přechází na stravu s označením „bio“. Tyto výrobky jsou zcela čistě přírodní a při jejich pěstování je snaha vyhnout se používání chemických postřiků, či jiných syntetických způsobů zpracování surovin. Takové výrobky jsou velmi specifické svou chutí, vůní a svěžím vzhledem. Ačkoliv se mnoho obchodů snaží prodávat i bio výrobky, stále je tento sortiment opomínán a není tak častý. Albert proto vyvinul vlastní značku výrobků Bio.

Albert Excellent je značkou určenou pro gurmány. Výběr těch nejlepších a nejkvalitnějších výrobků na trhu.